Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Ziaja kosmētika

Ziaja filozofija

Ādas kopšanas vajadzību apmierināšana piedāvājot augstākās kvalitātes produktus, kuru pamatā ir dabīgās sastāvdaļas par konkurētspējīgām cenām.

Par kompāniju

Ziaja ir Poļu ģimenei piederoša kompānija ar 25 gadu pieredzi farmācijas un ādas kopšanas jomā. Ziaja ir viens no vadoašajiem kosmētikas ražotājiem Polijā, pārsniedzot 50 miljonus pārdotās vienības gadā. Ziaja produkti tiek izgatavoti modernās un mūsdienīgās ražotnēs, kas izvietotas īpašā ekoloģiskā zonā. Tāpat vērts atzīmēt, ka Ziaja ražotnes kompleksā ietilpst arī kompānijai piederošas izpētes laboratorijas, kur ik dienas tiek pētīti un izstrādāti arvien jauni un inovatīvi dabīgās kosmētikas produkti. Uz doto brīdi Ziaja savam pircējam piedāvā 900 dažādus skaistumkopšanas produktus - sejai, ķermenim un matiem, kas papildināti ar augstas kvalitātes farmaceitiskām vielām.

Ziaja produktu koncepta pamatā ir vēlme piedāvāt pircējam augstas kvalitātes produktus par pievilcīgām cenām, nezaudējot produktu drosību un efektivitāti.

Ziaja kvalitāte

Ražošanas proces atbilst stingriem kvalitātes standartiem. Augstā Ziaja produktu kvalitāte tiek garantēta balstoties uz ISO 9001:2008 un GMP standartiem. Katra recepte tiek rūpīgi izstrādāta, ņemot vērā dermatoloģiskos un fizikālķīmiskos standartus, tās atbilsts Eiropas kosmētikas tiesību aktiem.

Ziaja kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem

Nevienu izejviela nav testē uz dzīvniekiem vai kvalificēts kā CMR - kancerogēna, mutagēna, ietekmējoša reprodukcija. Visi no tiem ir kvalificēti kā REACH.

Ziaja produktu testēšana

Efektivitātes testi, tiek veikti iekšēji uz Visia un Courage Khazaka iekārtām. Lietošanas un dermatoloģiskie testi, tiek veikti tikai dermatologu uzraudzībā.

Dažādu produktu testi, atkarībā no to lietošanas, tiek veikti sadarbībā ar oftalmologiem, ginekologiem un zobārstiem.
Kompānijas laboratorijās pētījumu rezultātos tiek izslēgti un novērsti kairinātāji no produktu satura. Konservantu saturs produktos ir ierobežots līdz nepieciešamajam minimumam.

Ziaja stāsts

Ziaja Ltd 1989. gadā dibināja farmaceiti, Alexandra un Zenon Ziaja Gdaņskā, Polijā. Tagad pēc 25 gadiem tā viena no lielākajām kosmētikas kompānijām Polijā.

Zenon Ziaja savu farmaceitisko pieredzi guvis slimnīcas aptiekā. Toreiz daudzas zāles, īpaši ziedes, tika ražotas aptiekās pēc ārstu formulas. Zenon atrada šo darbu ļoti interesantu, un šī maza mēroga ražošana ātri kļuva par viņa hobiju. Savā brīvajā laikā viņš eksperimentēja ar saviem formulējumiem un līdz ar to dzima sava uzņēmuma ideja.

Pirmais produkts, ko izgatavoja Zenon, bija dabīgais olīvu krēms ar ļoti vienkāršu formulu - tādu pašu kā medicīnas ziedēm.
25 gadus produkts ir bijis Ziaja bestsellers.

Pirmajos gados Zenons un viņa sieva Aleksandra visu darīja savā uzņēmumā, ražojot krēmus, iesaiņojot tos un piegādājot veikaliem visā Polijā. Pārdošana strauji pieauga, un uzņēmumam bija jāpieņem cilvēki, lai palīdzētu apmierināt pieaugošo pieprasījumu. Zenon nolēma saglabāt lomu produktu piegādē pats. Viņam patika sarunāties ar cilvēkiem, noskaidrojot, ko viņi domāja par viņa produktiem, un kas vēl varētu būt nepieciešams.

Šobrīd Ziaja Ltd ir viens no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Polijā.
Tajā strādā vairāk nekā 700 cilvēku, no kuriem 450 ir rūpnīcā un 250 - izplatīšanai visā pasaulē. Piedāvājumā ietilpst vairāk nekā 900 produkti sejai, ķermenim un matiem. Ziaja produkti ir paredzēti patērētājiem, kuri vēlas saņemt augstu kvalitāti par saprātīgu cenu.

Ziaja lielo veiksmi veicināja, tās farmaceitiskais fons un pieredze.

Kaisle un apņēmība, kā arī atvērtība pret klientu vēlmēm, padarīja Ziajju par visvērtīgāko zīmolu Polijas kosmētikas nozarē.

No paša sākuma Ziaja ievēro skaidrus un vienkāršus noteikumus, un jo īpaši godīgumu pret Klientiem. Ziaja koncentrējas uz nepārtrauktu uzlabošanu un attīstību, kas padara to par uz nākotni orientētu un novatorisku uzņēmumu.

Mūsdienās Ziaja zīmolu atzīst ne tikai Polijas klienti, bet arī miljoniem klientu visā pasaulē.