Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Veikala lietošanas noteikumi

1. Vispārīgā informācija un noteikumi

1.1. Creamy.lv skaistumkopšanas preču interneta veikals. Creamy.lv mājas lapas īpašnieks un tajā iegādājamo preču pārdevējs ir SIA Bard, reģistrācijas Nr. 40203051976, telefona Nr.: 29287930.
1.2. Veicot pasūtījumu Creamy.lv interneta veikalā, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem, starp pircēju un pārdevēju tiek noslēgts distances līgums.
1.3. Pirms iegādātās preces lietošanas, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
1.4. Interneta veikalā apskatāmo preču attēli var atšķirties no reālās preces. Neskaidrību gadījumā par preces raksturojumu vai piegādi sazinieties ar preces pārdevēju pa tālruni 29287930.
1.5. Creamy.lv interneta veikals patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja mums neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

2. Apmaksas noteikumi

2.1. Creamy.lv interneta veikalā visas cenas ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21% apmērā. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
2.2. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, interneta banku vai ar norēķinu karti.
2.3. Veicot pasūtījumu Creamy.lv interneta veikalā, nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai veikala darbinieki varētu nosūtīt klientam rēķinu un citu nepieciešamo informāciju.

3. Piegādes noteikumi

3.1. Pasūtot preci, piedāvājam divus preces saņemšanas veidus: (1) bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Creamu.lv birojā Brīvības gatve 214m - 310, (2) piegāde pakomātā – prece tiek nosūtīta uz klienta norādīto pakomāta adrsei. Preces piegādes laiks tiek precizēts pirkuma noformēšanas brīdī.
3.2. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad pircējs ir saņēmis apstiprinājumu, ka pasūtījums ir sagatavots saņešanai Brīvības gatvē 214m - 310.
3.3. Pasūtītā prece saņemšanai personīgi Brīvības gatvē 214m - 310 tiek sagatavota 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.
3.4. Pasūtīto preci, kas nav pieejama mūsu noliktavā, mēs par to jūs iepriekš brīdināsim un attiecīgi pasūtīsim pie ražotāja, un šī prece klientam parasti tiek piegādāta laika posmā līdz 10 (desmit) darba dienām.

4. Atteikuma tiesības par veikalā iegādātajām precēm

4.1. Jums ir tiesības atkāpties no līguma ar mums (distances līgums par preču iegādi interneta veikalā) 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, un atgriežot mums atpakaļ Creamy.lv interneta veikalā iegādāto preci.
4.2. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, skaitot no dienas, kad jūs esat ieguvis  valdījumā Creamy.lv interneta veikalā iegādāto preci vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru jūs esat norādījis, ir ieguvusi šo preci valdījumā. Ja paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka atteikuma tiesību termiņš ir ievērots.
4.3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē SIA Bard, Brīvības gatvē 214m - 310, tālruņa numurs 29287930, par lēmumu atteikties no līguma ar mums (atteikuma veidlapa pieejama šeit).
4.4. Ja jūs atteiksieties no līguma ar mums, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no līguma ar mums. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
4.5. Atsakoties no līguma ar mums, jums prece ir nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad esat mums paziņojis par savu lēmumu atteikties no līguma ar mums, jāatgriež SIA Bard, Brīvības gatvē 214m - 310. Ja jūs preci nosūtīsiet atpakaļ uz šaja punktā minēto pasta adresi pirms 14 dienu termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka šajā punktā minētais termiņš ir ievērots.
4.6. Mēs iesakām preci atgriezt atpakaļ, personīgi atgriežot personīgi SIA Bard, Brīvības gatvē 214m - 310, lai varam konstatēt atgrieztās preces vizuālo stāvokli un komplektāciju. Ja jūs preci sūtīsiet atpakaļ uz šaja punktā minēto pasta adresi, jūs piekrītat, ka mēs vienpusēji konstatējam preces vizuālo stāvokli un komplektāciju preces saņemšanas brīdī un jūs atsakāties no jebkādām turpmākām pretenzijām šajā sakarā.
4.7. Atsakoties no līguma ar mums un atgriežot preci, jums būs jāsedz ar preces atpakaļatdošanu saistītās tiešās izmaksas.
4.8. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
4.9. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, ievērojot zemāk noteiktos izņēmumus.
4.10. Izmantojot atteikuma tiesības, jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto.
4.11. Atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem, jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, ja:
4.11.1. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
4.11.2. jūs esat atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (piemēram, esat noplēsis aizsargājošo plēvi vai uzlīmi krēma vai gēla iepakojumam).
4.12. Šajā nodaļā minētās atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

5. Nosacījumi par pircēju datu izmantošanu

5.1. Pircēju sniegtie dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar pircēju par pasūtījuma izpildi vai precizētu citu ar veikto pasūtījumu veikto informāciju. Izņemot gadījumu, kad pircējs ir devis savu piekrišanu saņemt veikala Creamy.lv īpašos piedāvājumus e-pastā vai īsziņā.