Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni vai izmantojat aplikāciju. Mājas lapa vai aplikācija var iegūt šīs sīkdatnes no jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas (piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox vai Internet Explorer) katru reizi, kad jūs apmeklējat konkrēto mājas lapu vai lietojat aplikāciju. Sīkdatņu izmantojums palīdz mums Jūs atpazīt, atcerēties Jūsu veiktās izvēlnes un nodrošināt Jums ērtāku un drošāku vietnes lietošanas pieredzi.

Sīkdatnes ir plaši izmantota metode gandrīz katrā mājas lapā, ko Jūs apmeklējat. Drošības apsvērumu dēļ, daudzas mājas lapas nefunkcionē vispār, ja sīkdatnes netiek izmantotas.

Sīkdatnes parasti nesatur nekādu informāciju, kas ļautu identificēt atsevišķas personas, bet tiek izmantotas, lai identificētu pārlūkprogrammu uz konkrētās ierīces.

Ja Jūs vēlaties, Jūs varat ierobežot, bloķēt vai dzēst sīkdatnes, mainot sava pārlūka uzstādījumus, bet tādā gadījumā tas var nozīmēt, ka mūsu mājas lapa nestrādās pilnīgi.

Plašāku informāciju par sīkdatnēm un to ietekmi uz Jums un vietņu lietošanas pieredzi skatīt: www.aboutcookies.org.