Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Natural Olive pretgrumbu krēms 30+ 50ml

Eur 3.65 Eur 3.65 Dāvana Piegādes nosacījumi

Pērkot šo preci saņem dāvanu

Pretgrumbu sejas krēms piemērots sausas savītušai ādai 30+. Pateicoties sastāvā esošajai dabīgajai olīvu eļļai krēms efektīvi baro, mitrina un atjauno sejas ādu. Tāpat sejas krēms samazina esošās grumbas un novērš to veidošanos. Krēmam piemīt lieliskas ādu nomierinošas īpašības. Aizsargā ādu no mitruma zuduma.
Šis sejas krēms piemērots lietošanai gan kā nakts, gan arī dienas krēms. tas ir lieliski piemērots arī kā bāze dekoratīvajai kosmētikai.

Galvenās Natural Olive sejas krēma sastāvdaļas:

Olīvu eļļa - šī eļļa tradicionāli tiek iegūta no Vidusjūras reģiona olīvu kokiem. To parasti lieto kosmētikā, farmācijā un ziepju izgatavošanā. Tā ir bagāta ar vitamīnu E un svarīgākajām nepiesātinātajām taukskābēm. Tā eļļo ādu, viegli novēršot pārmērīgu ūdens zudumu ādā. Tāpat tai piemīt mīkstinošas īpašības un tā piešķir ādas virskārtai elastību.

Koenzīms Q10 - tas ir pazīstams ar tā atjaunojošajām īpašībām, stimulē epidermas atjaunošanos un atjauno ādas strukturālos proteīnus. Šī viela redzami izlīdzina un samazina grumbas un nostiprina ādu.

Rapšu eļļa - tā neitralizē brīvos radikāļus, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos. Tā arī novērš mitruma zudu starp ādas slāņiem, kā arī tā īr atbildīga par ādas dziļāko slānu mitrināšanu.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Natural Olive Line

Nesen skatītie