Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Natural Olive micelārais ūdens 50 ml

Eur 1.28 Eur 1.60 Dāvana Piegādes nosacījumi

Natural Olive micelārais ūdens paredzēts, lai saudzīgi attīra ādu no kosmētikas. Tas novērš ādas mitruma zudumu, mīkstina un tonizē. Pateicoties tā sastāvā esošajai olīvu eļļai tas lieliski nomierina ādas iekaisumus.

Galvenās micelārā ūdens sastāvdaļas:

Olīvu eļļa - šī eļļa tradicionāli tiek iegūta no Vidusjūras reģiona olīvu kokiem. To parasti lieto kosmētikā, farmācijā un ziepju izgatavošanā. Tā ir bagāta ar vitamīnu E un svarīgākajām nepiesātinātajām taukskābēm. Tā eļļo ādu, viegli novēršot pārmērīgu ūdens zudumu ādā. Tāpat tai piemīt mīkstinošas īpašības un tā piešķir ādas virskārtai elastību.

Glicerīns - palīdz saglabāt ādas veselīgu izskatu un sajūtu, aizsargājot pret sausumu un darbojas, lai saglabātu ādas mitruma līmeni.

Provitamīns B5 - tas ir intensīvs ādas mitrinātājs, kas aizsargā epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis kairinājuma mazināšanai un tam piemīt nomierinoša un aizsargājoša iedarbība uz ādu.

Micelārais ūdens ir piemērots visiem ādas tipiem.
Dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīts.

Lietošana - uzklāt uz sejas un kakla ādas izmantojot vates tamponu. Lietojiet no rīta un vakarā. Nav nepieciešams noskalot. Piemērots arī kontaktlēcu valkātājiem.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Travel Size Line

Nesen skatītie