Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Natural Olive krēms rokām un nagiem 80ml

Eur 2.21 Eur 3.40 Dāvana Piegādes nosacījumi

Olīvu roku krēms aizsargā roku ādu, kas pakļauta biežai saskarsmei ar mazgāšanas līdzekļiem. Intensīvi baro, izlīdzina un nostiprina ādu. Veicina roku ādas atjaunošanos un mīkstina raupju ādu. Palīdz stiprināt nagus un mazina to šķelšanos un lūšanu. Krēma silikona formula nodrošina ātru krēma uzsūkšanos ādā.

Galvenās Natural Olive roku krēma sastāvdaļas:

Olīvu eļļa - šī eļļa tradicionāli tiek iegūta no Vidusjūras reģiona olīvu kokiem. To parasti lieto kosmētikā, farmācijā un ziepju izgatavošanā. Tā ir bagāta ar vitamīnu E un svarīgākajām nepiesātinātajām taukskābēm. Tā eļļo ādu, viegli novēršot pārmērīgu ūdens zudumu ādā. Tāpat tai piemīt mīkstinošas īpašības un tā piešķir ādas virskārtai elastību.

Vitamīns E - veicina kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Tam ir lieliskas ādu mitrinošas, izlīdzinošas un ādas elastības atjaunošanas īpašības

provitamīns B5 (D pantenols) - tas ir intensīvs ādas mitrinātājs, kas aizsargā epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis kairinājuma mazināšanai un tam piemīt nomierinoša un aizsargājoša iedarbība uz ādu.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Natural Olive Line

Nesen skatītie