Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Marine Algae SPA nostiprinošs krēms 50ml

Eur 5.59 Eur 5.59 Dāvana Piegādes nosacījumi

Marine Algae SPA aktīvs nostiprinošs sejas krēms ādas +30 ikdienas kopšanai. Krēms piemērots sausas un normālas ādas kopšanai. Stiprina kolagēna un elastīna šķiedras. Izlīdzina sejas ādas virskārtu un samazina grumbas. Atjauno ādas lipo-struktūru. Mitrina un uzlabo ādas elastību.
Hipoalerģisks produkts testēts uz problemātiskas ādas dermatoloģiskās kontroles uzraudzībā.
Satur UV filtrus, kas aizsargā ādu pret kaitīgajiem saules stariem un foto novecošanos.

Galvenās Marine Algae SPA nostiprinošā krēma sastāvdaļas:

Zaļās aļģes - kas satur aminoskābes, tostarp hidroksiprolīnu, olbaltumvielas, vitamīnus no B grupas, C un E vitamīnu un beta-karotīnu. Acīmredzami palielina elastīgumu un epidermas blīvumu. Padara ādu stingrāku, aktīvi nostiprinot tās struktūru.

Hidro retinols - zilā aļģe no Klamatas ezera Oregonā, bagāta ar pretgrumbu vielu A-retinolu, kas ir visaktīvākā A vitamīna forma .. Tā satur olbaltumvielas, aminoskābes, vitamīnus no B, C un E grupas un minerālvielu kompleksu. Efektīvi baro un izlīdzina ādu, samazina grumbiņu dziļumu un novērš to veidošanos. Tas arī novērš transepidermālā ūdens zudumu, pastāvīgi mitrina ādu un dziļākos tās slāņus.

Laminaria digitata - ir brūnā aļģe, bagāta ar kāliju, jodu, minerālsāļiem. Tas simulē ATP (dabisko enerģijas nesēju), kā rezultātā tiek regulētas trīs pamata ādas funkcijas: baro, aizsargā un mitrina. Tas arī stiprina elastīgās un kolagēna šķiedras un palēnina ādas novecošanas procesu.

Rapšu eļļa - tā neitralizē brīvos radikāļus, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos. Tā arī novērš mitruma zudu starp ādas slāņiem, kā arī tā īr atbildīga par ādas dziļāko slānu mitrināšanu.

Provitamīns B5
Vitamīns E

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Marine Algae Line

Nesen skatītie