Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Goat's Milk dienas krēms 50ml

Eur 2.49 Eur 4.15 Dāvana Piegādes nosacījumi

Dienas sejas krēms ar kazas piena proteīnu. Piemērots sausai, nobriedušai sejas ādai. Krēms intensīvi mitrina epidermu un dziļākos tās slāņus. Tas papildina sejas ādu ar dabīgām ādu barojošām vielām. Veicina ādas atjaunošanu un izlīdzina nelielas grumbas.
Novērš foto-novecošanās un efektīvi nomierina kairinājumu.


Galvenās Goat's Milk dienas krēma sastāvdaļas:

Kazas piena komplekss - satur vitamīnu B6 un H (biotīnu) un aminoskābes metionīnu, cisteīnu un glutamīnskābi. Normalizējot tauku dziedzeru darbību, šis proteīnu komplekss izteikti mazina ādas eļļas ražošanu un novērš ādas kairinājumu, ko izraisa pārmērīga sebum veidošanās uz ādas virsmas. Tas arī regulē epidermas keratinizāciju un aizsargā pret ādas mitruma zudumu.

Provitamīns B5 - šis provitamīns ādā tiek pārvērsts pantotēnskābe, citādi pazīstams kā vitamīns B5. Tas ir intensīvs un pastāvīgs mitrinātājs, aizsargājot epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis, samazina kairinājumu un ir nomierina ādu.

Vitamīns A - stimulē epidermas atjaunošanu, uzlabotu raga slāņa struktūru un atjaunot ādas elastību.

Vitamīns E- veicina kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Tas ir lieliski mitrina ādu, izlīdzina un atjauno ādas elastību.

UVA/UVB organiskie filtri - tās vielas, kas spēj absorbēt UV starojumu: UV-B vai UV-A vai abus UV-B un UV-A. Šiem filtriem ir augsta efektivitāte ar zināmu koncentrācijas robežvērtību un tie pieder pie saules aizsarglīdzekļu grupas, ko atļauts izmantot kosmētikā.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Goat's Milk Line

Nesen skatītie