Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Goat's Milk ķermeņa balzāms 200ml

Eur 4.40 Eur 4.40 Dāvana Piegādes nosacījumi

Kazas piena ķermeņa balzāms sausai un savītušai ādai. Nodrošina ādu ar svarīgākajām barojošajām vielām. Nostiprina ādu un neļauj tai zaudēt mitrumu. Ķermeņa balzāms Izlīdzina un atjauno ādu, kā arī efektīvi nomierina iekaisumus. Saudzīgi ieeļļo un mīkstina raupju ādu.

Goat's Milk ķermeņa balzāma sastāvdaļas:

Kazas piena komplekss - satur vitamīnu B6 un H (biotīnu) un aminoskābes metionīnu, cisteīnu un glutamīnskābi. Normalizējot tauku dziedzeru darbību, šis proteīnu komplekss izteikti mazina ādas eļļas ražošanu un novērš ādas kairinājumu, ko izraisa pārmērīga sebum veidošanās uz ādas virsmas. Tas arī regulē epidermas keratinizāciju un aizsargā pret ādas mitruma zudumu.

Provitamīns B5 (D pantenols) - tas ir intensīvs ādas mitrinātājs, kas aizsargā epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis kairinājuma mazināšanai un tam piemīt nomierinoša un aizsargājoša iedarbība uz ādu.

A vitamīns - stimulē epidermas atjaunošanos, šī viela novērš pārmērīgu ādas keratinizāciju.

Vitamīns E - veicina kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Tam ir lieliskas ādu mitrinošas, izlīdzinošas un ādas elastības atjaunošanas īpašības

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Goat's Milk Line

Nesen skatītie