Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Goat's Milk ķermeņa balzāms 200 ml

Eur 3.15 Eur 4.50 Dāvana Piegādes nosacījumi

Kazas piena ķermeņa balzāms sausai un savītušai ādai. Nodrošina ādu ar svarīgākajām barojošajām vielām. Nostiprina un neļauj ādai zaudēt mitrumu. Ķermeņa balzāms izlīdzina un atjauno ādu, kā arī efektīvi nomierina iekaisumus. Saudzīgi ieeļļo un mīkstina raupju ādu.

Galvenās ķermeņa balzāma sastāvdaļas:

Kazas piena komplekss - satur vitamīnu B6 un H (biotīnu) un aminoskābes metionīnu, cisteīnu un glutamīnskābi. Normalizējot tauku dziedzeru darbību, šis proteīnu komplekss izteikti mazina ādas eļļas ražošanu un novērš ādas kairinājumu, ko izraisa pārmērīga sebum veidošanās uz ādas virsmas. Tas arī regulē epidermas keratinizāciju un aizsargā pret ādas mitruma zudumu.

Provitamīns B5 - šis provitamīns ādā tiek pārvērsts pantotēnskābe, citādi pazīstams kā vitamīns B5. Tas ir intensīvs un pastāvīgs mitrinātājs, aizsargājot epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis, samazina kairinājumu un ir nomierina ādu.

Vitamīns A - stimulē epidermas atjaunošanu, uzlabotu raga slāņa struktūru un atjaunot ādas elastību.

Vitamīns E- veicina kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Tas ir lieliski mitrina ādu, izlīdzina un atjauno ādas elastību.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Goat's Milk Line

Nesen skatītie