Veicot pasūtījumu 15 € vērtībā* saņem DĀVANU!

*Neskaitot piegādes maksu

Goat's Milk ķermeņa balzāms 200 ml

Eur 5.00 Eur 5.00 Dāvana Piegādes nosacījumi

Pērkot šo preci saņem atlaidi

Kazas piena ķermeņa balzāms sausai un savītušai ādai. Nodrošina ādu ar svarīgākajām barojošajām vielām. Nostiprina ādu un neļauj tai zaudēt mitrumu. Ķermeņa balzāms Izlīdzina un atjauno ādu, kā arī efektīvi nomierina iekaisumus. Saudzīgi ieeļļo un mīkstina raupju ādu.
Ķermeņa balzāmā esošais kazas piena komplekss satur vitamīnu B6 un H (biotīnu) un aminoskābes metionīnu, cisteīnu un glutamīnskābi. Normalizējot tauku dziedzeru darbību, šo proteīnu komplekss izteikti mazina ādas eļļas ražošanu un novērš ādas kairinājumu, ko izraisa pārmērīga sebum veidošanās uz ādas virsmas. Tā arī regulē epidermas keratinizāciju un aizsargā pret dehidratāciju.
Tāpat kazas piena balzāmā ir iekļauts provitamīns B5 ādā, šis provitamīns tiek pārvērsts pantotēnskābe, citādi pazīstams kā vitamīns B5. Tas ir intensīvs un pastāvīgs mitrinātājs, aizsargājot epidermu no pārmērīgas izžūšanas. Tas ir spēcīgs līdzeklis, samazina kairinājumu un ir nomierina ādu.
Vitamīns A stimulējē epidermas atjaunošanu, uzlabotu raga slāņa struktūru un atjaunot ādas elastību.
Vitamīns E veicina kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos. Tas ir lieliski mitrina ādu, izlīdzina un atjauno ādas elastību.

Prece pašlaik nav pieejam!

Vēl no Goat's Milk Line

Nesen skatītie